BİZ KİMİZ?
NELER YAPARIZ?

Rota Lastik İstanbul, Trakya bölgesinde ve Adana ilinde toptan lastik satışı ve dağıtımı yapmaktadır.

Firmamız lastik sektöründe 20 yılı aşkın bir süreç içinde profesyonel olarak kazanılan deneyimlerin sahada uygulanması için 2015 yılında Rota Lastik ve Hizmetleri Ticaret A.Ş. olarak faaliyetine başlamıştır.

İstanbul, Çorlu ve Adana'da bulunan yaklaşık 3.000 m2 depolama alanı ile toptan kanalda müşterilerine hizmet veren Rota Lastik, Adana Seyhan’da bulundurduğu servis merkezi ile ticari araçlara verdiği hizmete ek olarak Adana ve Trakya'da mobil servis hizmeti vermektedir.

Rota Lastik, lastik sektöründe Türkiye pazarının en önemli markaları olan Bridgestone, Lassa, Dayton, Kinesis, Firestone ve Bandag ile pazarda müşterilerine kaliteli ve nitelikli hizmet sunmaktadır.

Firmamız profesyonel kadrosuyla odağına müşterisini alarak, müşterilerinin çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir. Rota Lastik olarak vizyonumuz sizleri her zaman en iyi yolculukların ortak yönünde birleştirmektir.

Perakende satışta LastikVale, toptan satışta BiLastik ve filo çözümleri için Profleet Danışmanlığı hizmeti olan BiFilo ile hizmet alanımızı genişletmekte ve yüksek müşteri memnuniyeti ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.


GALERİ