RK-PowerFull Aküleri

RK-PowerFull Akü zor kullanım koşulları için Türkiye'de dizayn edilerek üretilmiştir. Sahip olduğu gelişmiş kalsiyum teknolojisi ile yüksek performans ve uzun ömür sunar.

RK-PowerFull aküleri, elektrik tüketimleri az olan araçlar içinde daima güvenilir ve sağlam bir partner olup, genel standartların üzerinde performans değerleri sunmaktadır.

** Aracınıza uygun olan akünün hangisi olduğundan emin değilseniz
bizden destek alabilirsiniz.

Rota Lastik RK-PowerFull Akü Toptan Satış Noktası

ÜRÜN ÇEŞİTLERİ

RK-PowerFull Otomobil Aküleri

BİNEK VE HAFİF TİCARİ ARAÇ AKÜLERİ

RK-PowerFull Akü binek ve ticari araç aküleri yüksek teknoloji ve şarj sistemine sahip binek araçlar, arazi araçları, 4x4 araçlar ve hafif ticari araçlar için en uygun çözümdür.

RK-PowerFull Ticari Aküleri

AĞIR VASITA AKÜLERİ

RK-PowerFull Akü ağır vasıta serisi zor kullanım şartları için özel olarak üretilmiştir. Değişik ölçü ve özellikteki akülerimiz ağır vasıtalar, çekici, kamyon, iş makinaları, otobüs, ambulans ve itfaiye araçları gibi geniş kullanım alanlarına sahiptir.


Banner Aküleri

Banner uluslararası ün yapmış Avusturyalı bir şirket olup en yüksek kalite standartlarında aküler, akü aksesuarlarına yönelik ürünler üretiyor. Tüm dünyadan müşterilerin Banner’ı ortak olarak seçmelerinin nedeni bir aile şirketinin sunduğu yenilik gücü, müşteri yakınlığı ve iletişim kalitesidir.

Tüm araç grupları, marin, forklift veya kaldırma platformlar gibi birçok bölümde orijinal ekipman olarak tercih edilen kalitesiyle, elektrik dağıtım ve jeneratör sistemlerinin tecrübeli üreticisi olarak Banner uluslararası düzeyde üstün bir itibara sahiptir. Bu alanda birçok ödüller almasına rağmen dinlenmeden daimi ve müşteri odaklı olmak üzere sürekli bir iyileştirme çabasında olduğundan kesinlikle emin olabilirsiniz.

** Aracınıza uygun olan akünün hangisi olduğundan emin değilseniz
bizden destek alabilirsiniz.


ÜRÜN ÇEŞİTLERİ

Banner Starting Bull Akü

STARTING BULL

Kesin bakım gerektirmez özellik için var olan kalsiyum teknolojisinin yanı sıra yeni Starting Bull bir kez daha sızmaya karşı iyileştirilmiş bir koruma sağlıyor. Hâlihazırda 40 ile 95 Ah arası en çok talep edilen12 tip, müşterilerinde merkezi gaz giderimi ve entegre back fire-korumasıyla ayrıca beğeni kazanan güvenilir 4-odacıklı-sızmaya karşı koruma düzeneğiyle müşteriye sunulmuştur.

Banner Power Bull Akü

POWER BULL

Daha fazla marş gücü için saf kalsiyum teknolojisi, Double Top sızıntı koruması ve geliştirilmiş backfire emniyeti yıllardır müşteriyi en yüksek düzeyde memnun etmektedir. Güncel olarak Banner bu teknolojiyi . BMW, Skoda ve VW gibi marklara orijinal ekipman olarak da tedarik etmektedir.

Banner Buffalo Bull Akü

BUFFALO BULL

Tüm kullanım araçları (TIRlar, otobüsler, tarım- ve inşaat makineleri, pist cihazları) için uygun starter aküsü. Bu aküler motorun start almasına ve makine ağının elektrikle beslenmesine yarıyor (özellikle Buffalo Bull SHD).Banner Running Bull Akü

RUNNING BULL

Modern start/stop uygulamalı araçlar için en iyi akülerimiz. Running Bull EFB, Running Bull BackUp ve Running Bull AGM: Banner, uzmanlaşmış Running Bull serisi ile start/stop araçlarının enerji tedariği ihtiyacını tamamen karşılamaktadır. Running Bull’un yüksek döngü dayanıklılığı, Mikro Hybrid araçlarının çok sayıdaki start işlemlerinin neden olduğu yoğun yüklemeleri rahatça karşılayabilen bir araç aküsüdür.

Banner Uni Bull Akü

UNI BULL

4 gerektirmeyen Uni Bull sadece beş modeliyle 900ün üzerinde motorlu taşıt modellerine uyum sağlıyor ve böylece satıcı adına yer tasarrufu ve dolayısıyla para tasarrufu sağlıyor. Yuvarlak- ve Ford-kutup bağlantısı ile ek adaptörlü değişken alt bar sayesinde bu akü üniversal olarak kullanılabilir. Ayrıca konforlu taşıma sapları da kutup örtüsü olarak görev yapmaktadır. Modern saf-kalsiyum-teknolojisi sayesinde artık %30 daha fazla performansa ve sızmayı önleyici patentli bir koruma olarak bir Gore-zarına sahiptir.

Banner Energy Bull Akü

ENERGY BULL

Energy Bull ile Banner hobileriniz ve boş zamanlarınız için özel bir akümülatör sunmaktadır. Energy Bull'un özellikleri bu ürünü sağlamlaştırır ve kamplar/karavanlar, botlar ve sinyal sistemlerinden elektrik motoru tahrik akümülatörlerine kadar çok sayıda başka uygulama için ideal bir enerji deposu haline getirir.Banner Bike Bull Akü

BIKE BULL

Motosiklette saf gücün arandığı her yerde Bike Bull ilk seçenektir. Özellikle motosiklet sürücüleri için Banner’ın bu güç paketi sürüş eğlencesi için gerekli olan her şeyi sunuyor.