Bandag

Lastik kaplama, bir taraftan filoların lastik maliyetlerini azaltırken, bir taraftan da doğal kaynakları daha tutumlu kullanmamızı sağlayan güvenilir bir çözümdür. Günümüzde Avrupa'da kullanılan her 3 kamyon lastiğinden 1'i kaplanmış lastiktir.

Bandag, lastik kaplama işini mükemmele ulaştırdı.
Sürekli kaydedilen teknolojik gelişim sayesinde Bandag; performans, güvenirlilik ve güvenlik açısından en iyi ürünü sunabilir noktaya gelmiştir. Bandag dünya çapında 95 farklı ülkede yılda 10.000.000'den fazla lastik kaplayarak, dünya genelinde en çok tercih edilen lastik kaplama çözümü haline gelmiştir.

** Bandag'ın dünya çapında faaliyet gösteren on binlerce filo için neden "Akıllı Seçim" olduğunu öğrenmek istiyorsanız siz de bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Rota Lastik Bandag Kaplama Hizmeti

Neden Bandag?

Lastik kaplamalar yaygın olarak bilinenin aksine güvenilir ve performanslı sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.

Bandag, ekonomik seçim.
Bandag kaplamaları birinci sınıf yeni lastiklerin kilometre performansını yakalar ve çoğunlukla bunun ötesine geçer. Benzer performans sunan yeni lastiklerden büyük ölçüde düşük maliyetli olduğundan toplam lastik maliyetinizin düşürülmesinde etkin bir yöntemdir.

Bandag, güvenilir seçim.
Kaplamalar, yeni lastiklerle aynı kalite standartlarına (ECE 109) tabi tutulmaktadır. Kaplamaların güvenilirliği konusunda şüpheleriniz mi var? O halde uçak seyahatlerini düşünün. Çünkü neredeyse büyük havayolu şirketlerinin hemen hepsi uçaklarında kaplama lastik kullanmaktadır.

Bandag, doğal seçim.
Bir Bandag kaplamasının üretilmesi için gereken kaynaklar, yeni bir lastik için gerekenin çok küçük bir kısmıdır. Ayrıca mümkün olduğunca çok karkasın kaplanmasıyla atılacak lastik sayısı önemli ölçüde azalır.


Lastik Uzmanı

Karkaslarınızı en uygun şekilde değerlendirmeniz konusunda sizi en iyi şekilde yönlendiriyoruz.
  • Kaplanabilecek karkasların belirlenmesi,
  • Lastiklerinizden maksimum değerin elde edilmesi,
  • Lastik maliyetinin azaltılması,
  • Filonuzdaki lastik bakım süreçlerinin düzeltilmesi için bizimle irtibata geçin.
Rota Lastik - Lastik Uzmanı